Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie

logo_tme
  • 1
  • 2
  • 3


Trzecie z rzędu zwycięstwo uczniów naszej szkoły      
w Krajowym Finale Biegów Rozstawnych Vena Sport Festival 2014


Znakomicie zaprezentowali się lekkoatleci z naszej szkoły w OGÓLNOPOLSKIM FINALE BIEGÓW ROZSTAWNYCH VENA SPORT FESTIVAL, które 15 czerwca odbyły się w ŁODZI. Na starcie stanęły najlepsze w Polsce sztafety szwedzkie (100, 200, 300, 400 m) i 4 x 100 m – zwycięzcy zawodów wojewódzkich. Po fantastycznej i emocjonującej walce, wielokrotnych zmianach sytuacji na bieżni, nasi uczniowie wygrali sztafetę szwedzką w kategorii chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Obronili tym samym tytuł zdobyty przed rokiem, a także przed dwoma laty.

zlotaszkola

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE IM. PROF. M.T. HUBERA w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Partnerzy


Patronat:


TVP
enea

Copyright ZSEE/TME 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.